Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ta ulica jest jak dobry sportowiec, który nigdy nie może zająć pierwszego miejsca"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Chłopie jakie kartoflisko???wiesz gdzie ul Gospodarcza jest?? więc nie pitol mi tu bo to centrum prawie jest!!Zgadza się nic nie mówię że masz skwery itp. Należy ci się jak psu buda,sam nieraz korzystam ale błagam nie pisz że mi droga nie potrzebna...Tam gdzie mieszka poseł PiS jest trzy domy na krzyż i jest droga i latarnie i wszystko..a tak wogole ul Gospodarcza planowana jest 20 lat więc i twoich bloków może jeszcze nie było..To jest droga wszystkich mieszkańców Świdnika nie tylko mieszkańców Gospodarczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To jest droga wszystkich mieszkańców Świdnika nie tylko mieszkańców Gospodarczej. " Bzdura. Mi i większości świdniczan niepotrzebna i nie widze powodu żeby z moich podatków to finansować. A że 500m od urzędu miasta kartofle rosno - takie już jest to nasze miasto. Kup se gumofilce i nie pitol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najstarsza ulica we wsi (ponad 200 lat)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie taki z ciebie Świdniczanin jak z koziej piz..rakietnica.Moim zdaniem każda ulica w Świdniku jest ważna.Np tak jak dzisiaj po godzinie 16 był wypadek i wszyscy jechali objazdami wracając z Lublina .Wyszyńskiego sznurek,i Gospodarcza cisnęli ludzie.Ale co ty możesz wiedzieć siedzisz na skwerze,albo spacerujesz po chodnikach z kostki i jesteś zadowolony że twoje podatki są wydawane dobrze,. Gumofilce już mam nie martw się,,tylko uważaj żebym ci błota nie naniósł pod twój blok .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No problem, jak naniesiesz błota, to cieć mi to jutro rano posprząta. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moje podatki ci Pegimek posprząta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłóćcie sie mieszkańcy miedzy sobą która droga ważniejsza, a my za wasze pieniądze wybudowaliśmy urząd i to dla waszego dobra !!! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za moje podatki ci Pegimek posprząta" - głupiś, cieć jest opłacany z mojego czynszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na to z perspektywy władzy. Jak zrobio te droge to mogą liczyć w wyborach samorządowych na góra kilkanaście głosów zadowolonych mieszkańców. Byc może paru krzykaczy (jak ci co latajo skarżyć do gazety) zamknie japy ale na to bym nie liczył, bo zaraz zaczno skamlać że za szeroka/za wąska/nawierzchnia nie taka/chodnik nie z tej strony itp. A jak zrobio jakąś impreze disko polo z tanim piwem to zadowolonych mieszkańców będa setki albo i tysiące. Po mojemu to tej drogi nigdy nie będzie bo to się miastu nie opłaca. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie ciec posprząta ale nie każdemu zrozum to człowieku że twój blok to nie pępek świata.Nie każdy blok ma ciecia tak jak ty.Pegimek obsługuje duża część miasta i sprząta ci błoto z chodników żebyś sobie doszedł na skwer.U mnie na Gospodarczej Pegimeku nigdy nie widziałem na ulicy i nie płacze tak jak tu że place na Pegimek i nic z tego nie mam!Zobaczymy jak wybudują Solidarności która przecina Gospodarcza która rozładuje trochę Lotników Polskich trzeba będzie wiadukt budować jak ci Gospodarcza nie pasuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaśniepan musi przejechać 100m po zwirkowej drodze noi problem bo sie nowiótki SUVik obkurzy. Ludzie, zrozumcie że to miasto ma ważniejsze sprawy i większe problemy. No ale burżuazja zawsze uważała że jest najważniejsza i wszystko sie jej należy. Wy żeście sie już nahapali (widać po domach i autach więc zaprzeczyć się nie da) to teraz dajcie innym skorzystać, bardziej potrzebującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa takiej drogi to jest dobrych kilka mln PLN. Policz sobie ile rocznie płacisz podatku ty i twoi sąsiedzi z gospodarczej. Wyjdzie pewnie że z 1000 lat musielibyście te podatki płacić żeby starczyło na te budowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli ci że ktoś się dorobil domu i suvika?? Do roboty to ty się dorobisz a nie będziesz krzyczeć na forum że samochód sobie zakorze..Spokojna twoja rozczochrana .Stac mnie na dom i suvika to i na myjnie 5zl znajde..Mnie pierd....auto po to jest żeby jeździło i się brudzilo niedaleko jest myjnia.Tu chodzi o dzieci i osoby starsze .KAZDA INWESTYCJA SLUZACA KAZDEMU MIESZKANCOWI SWIDNIKA JEST WAZNA!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych pare żwirowych dróżek to służy tylko nowobogackim co sie w kartoflach pobudowali a nie wszystkim mieszkańcą. Panie Jackson, jak pan ulegniesz tym pyskaczom i dasz im kasę na te droge to stracisz pan resztki mojego szacunku i w następnych wyborach zagłosuje na tego drugiego artyste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie...czy jak ktoś ma domek to już nowobogacki??? Ta ulica ma 200 lat pyskaczu!!!Jak pierwsze domy powstawały to ty jeszcze z drabiną na truskawki chodziłeś!! Jackson już ci zrobił co miał zrobić.Mamy urząd,stadion. Basen w budowie ,ścieżki rowerowe,skwery ,chodniki i co ty pyskaczu jeszcze byś chciał?może metro??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metro to przesada ale komunikacja miejska z prawdziwego zdażenia by się przydała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chłopie...czy jak ktoś ma domek to już nowobogacki??? " Zasadniczo tak uważam. W tym kraju uczciwy, ciężko pracujący człowiek to sie prędzej garba dorobi niż domku jednorodzinnego. Dlatego normalni, uczciwi mieszkańcy Świdnika mieszkają w blokach i jeżdżą pałnoletnimi autami. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ta komunikacja miałaby jeździć? pod twoim blokiem ? przecież niepotrzebne są wam małe, żwirowe drogi.no tak kolego myślisz jak ,,nowa władza,,dorobić się można tylko poprzez złodziejstwo itp. jak ktoś coś ma to napewno nie ciężka pracą tylko kombinacja, układy itd mieszkanie jak i dom można kupić na kredyt badz odziedziczyc.w przypadku kredytu wybór należy do ciebie mieszkanie albo drożej dom.zycie.  a ty odrazu robisz z ludzi mieszkających na domkach gorszy sort.ze nie jesteśmy uczciwymi mieszkańcami Świdnika.proponuje się ogarnąć bo będziesz miał paranoję przechodzić koło jakiegoś domku bo ktoś wy***y i cię obrabuje....uważaj najbardziej na gospodarczej bo na drogę nowa zbieramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunikacja miejska w Świdniku napeno bardziej by sie przydała niż aswalt na jakiejś zar ranej uliczce między domkami, właśnie dla dzieci, osób starszych i tych co nie stać na auto. Ty wsadzasz du pę w auto i nawet nie zdajesz sobie sprawy że są tacy dla których dotarcie z takich Brzezin do urzędu w cętrum to problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz to dowaliles.Masz MPK,masz busy do Lublina.Czlowieku gdzie ty ta komunikacja chcesz po Brzezinach jeździć?? Dobrze wiesz, że komunikacja porusza,a się po dużych drogach a nie po małych podblokowych uliczkach NastepnA kwestia to że ja mam tyle samo do centrum co o tym z Brzezin. A najważniejsza kwestia to kolego taka że MPK i busiki korzystają z dróg powiatowych a nie miejskich.Wiec jak chcesz lepsze MPK to do starostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...